نکات و قوانین قبل از خرید بلیط چارتری

لطفاً قبل از خرید تمامی نکات زیر را بخوانید.

این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از عدم اطلاع شما از موارد زیر را بر عهده نخواهد داشت.

تی بلیط تامین کننده بلیط و در واقع پلی است بین مسافر و آژانس صادر کننده بلیط.

راهنمای ترمینال های فرودگاه مهر آباد

کلیه پشتیبانی های تی بلیط در ساعات بین 9:00 الی 17:00 روزهای اداری و غیر از تعطیلات پاسخگو شما می باشند.


1.در صورت هرگونه اشتباه در انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ پرواز، بدلیل ثبت آنی خرید شما در شرکت ایرلاین هوایی مورد نظر، وجه شما با توجه به قوانین کنسلی چارتری استرداد و یا سوخت کامل می گردد.که این مورد بستگی به آژانس چارتر کننده دارد. پس لطفاً در انتخاب دقت کنید.


2. اسم مسافر و کد ملی را با دقت و طبق کارت شناسایی وارد کنید زیرا قابل تغییر نیست و یا با درصد جریمه از سوی چارتر کننده تغییر پیدا می کند.در غیر اینصورت بلیط مطابق قوانین کنسل یا سوخت و شما باید بلیط جدید تهیه کنید.


3. برای پرواز های خارجی حتماً شماره پاسپورت خود را وارد کنید. در غیر اینصورت بلیط مطابق قوانین کنسل یا سوخت و شما باید بلیط جدید تهیه کنید.


4. در تمامی مراحل خرید به نکات نوشته شده در هر مرحله دقت کنید.


5.بعد از اتمام خرید بلیط خود را دانلود نموده، صحت مشخصات ثبت شده در بلیط را بررسی فرموده ، سپس آن را چاپ کرده و در فرودگاه حتماً به همراه داشته باشید.


6.در صورت کنسل شدن پرواز از طرف ایرلاین و یا در صورتی که به دلیل تاخیر بیش از 2 ساعت خواهان کنسل نمودن بلیط و پرواز هستید، حتما بلیط را در فرودگاه مهر نمایید، در غیر این صورت از بازگشت وجه بلیط کنسل شده به شما معذوریم.


7.پروازهای چارتر غیر قابل استرداد، یا با درصد جریمه های بالا قابل استرداد هستند، لذا هنگام خرید بلیط به این نکته توجه فرمایید. کنسل نمودن بلیط تنها با درخواست در روزهای کاری و زمان اداری و با شرایط مذکور قابل رسیدگی می باشد : از 72 تا 48 ساعت مانده به پرواز با جریمه 50 % بشرط فروش و تا قبل از 24 ساعت مانده به پرواز با جریمه 70 % بشرط فروش امکان پذیر می باشد.(کنسل نمودن بلیط در زمان کمتر از 24 ساعت مانده به پرواز ممکن نبوده و کل مبلغ سوخت می گردد) 
درخواست های کنسلی بلیط فقط در ساعات اداری و از طریق تماس تلفنی امکان پذیر می باشد.


8.در صورت عدم رسیدن به پرواز هیچ مبلغی به مسافر مسترد نشده و کل مبلغ سوخت میگردد.


9.جهت تهیه بلیط INF (بیمه پروازی کودکان زیر 2 سال بدون صندلی) با نرخ مصوب و بدون واسطه ،در زمان پرواز به همراه شناسنامه کودک به محل فروش بلیط فرودگاه در ترمینال پروازی خود مراجعه فرمایید.


10.کانتر کلیه پروازهای داخلی حداکثر تا 120 دقیقه قبل از پرواز بسته شده و خرید در این زمان تنها در صورت وجود ظرفیت خالی در فرودگاه و ترمینال پرواز مورد نظر با قیمت مصوب امکان پذیر می باشد.

 

11.قوانین پذیرش برای مسافرین امام به تفلیس به صورت زیر است.

 

1-داشتن بلیط برگشت(داشتن بلیط تفلیس به امام)

 

2- داشتن واچر هتل

 

3-داشتن بیمه مسافرتی

 

4-داشتن هزینه متناسب با تعداد روزهای اقامت


12.لطفاً از خرید بلیط هایی که کمتر از 2 ساعت به پرواز باقی مانده جلوگیری کنید و این بلیط هارا از خود فرودگاه تهیه کنید. در صورت تهیه بلیط هایی که کمتر از 2 ساعت به پرواز هایشان باقی مانده ، مسئولیت با خود مسافر است. طبق بند 10 کانتر ها 120 دقیقه قبل از پرواز بسته می شود و قابل خریداری نیست.


13.لطفاً از تهیه بلیط هایی که مربوط به صبح زود ساعت 5 تا 7 می باشد خودداری کنید . زیرا در صورت بروز مشکل در فرودگاه و پرواز شما ، آژانس صادر کننده و پشتیبان در این ساعات پاسخگو نیستند.


14. در صورتی که پروازی از سوی ایرلاین به هر دلیلی کنسل شود و پرواز جایگزین از سمت چارتر کننده یا ایرلاین به ما ارائه نگردد، ما فقط موظف به پرداخت 100% هزینه بلیط در سریع ترین زمان ممکن به مسافر می باشیم و تهیه بلیط جایگزین به عهده مسافر می باشد.


15. لطفاً در خرید خود دقت کنید . مسئولیت خرید از سایت های مشابه از نظر ظاهر به عهده خود مسافر می باشد. در همه حال دقت کنید از چه سایتی خرید می کنید . اکثر سایت ها از نظر قالب و محتوا یک شکل هستند. ما فقط پاسخگوی خرید از سایت "های چارتر" هستیم .


16. در پرواز های چارتری بلیط برای نوزاد زیر 2 سال از طریق کانتر فروش در فرودگاه امکان پذیر هست و به صورت اینترنتی در سایت ما قابل خرید نیست. در صورت خرید برای زیر 2 سال در سایت ما ، قیمت بلیط در سایت به صورت بزرگسال پرداخت می شود. لطفاً دقت کنید و برای نوزاد را اینترنتی خرید نکنید.

این بلیط در فرودگاه و پای پرواز از طریق کانتر مربوط به فروش می رود.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.